Hírek
2022. Április 23. 07:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
11 éves kislányt molesztált egy hetvenéves férfi
Vádat emeltek egy hetvenéves férfi ellen, aki egy tizenegy éves lányt molesztált Tiszaföldváron - tájékoztatta a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Főügyészség pénteken az MTI-t.
A főügyészség tizenkettedik életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett szexuális erőszak miatt emelt vádat a hetvenéves férfi ellen. Az ügyészség indítványa alapján a vádlott, ha a bűncselekmény elkövetését beismeri, akkor tíz év fegyházbüntetésre számíthat - közölték.
A vádirat szerint a helybéli férfi tavaly szeptember elsején kora este Tiszaföldváron megállította a járdán bicikliző tizenegy éves lányt, akit látásból ismert. A férfi barátságos beszélgetést kezdeményezett a kislánnyal, aki eközben leszállt a kerékpárjáról. A vádlott, miután felmérte, hogy az utca néptelen, váratlanul a gyerek mögé lépett, csípőjénél fogva magához húzta, majd szeméremsértően megfogdosta. A kislány hiába próbált szabadulni, a férfi csak akkor engedte el, amikor már attól tartott, hogy egy járókelő megláthatja - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
