Hírek
2017. Április 25. 10:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti
18 millió forintnyi illegális gyógyszert foglaltak le Bács-Kiskunban
Tizenkétezer doboz, Magyarországon nem engedélyezett gyógyszert és gyógyászati készítményt találtak egy kamion utánfutójában a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei
- közölte a NAV Bács-Kiskun Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense kedden az MTI-vel. Márkus Réka tájékoztatása szerint a NAV munkatársai az autópályán közúti ellenőrzés alkalmával vizsgálták át a bolgár gépkocsit. A sofőr azt mondta, virágpalánta-tároló műanyag edényeket szállít, de a pénzügyőrök a jármű és az utánfutó ellenőrzésekor 12 ezer doboz, 118 millió forint értékű gyógyszert és gyógyászati készítményt találtak.
A termékek származásának igazolására a kamion vezetője három, sorszám nélküli fuvarokmányt, valamint egy rakományjegyzéket mutatott be. Mivel a gyógyászati termékek Magyarországon nem engedélyezettek, a pénzügyőrök egészségügyi termék hamisításának gyanúja miatt értesítették a rendőrséget - tette hozzá Márkus Réka.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: hatalmas megtiszteltetésnek érezném, ha Polgár Judit elvállalná a köztársasági elnöki felkérést
2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld
Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője
A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
