Hírek
2017. December 20. 17:22, szerda |
Helyi
Forrás: feol.hu
65 új autóval lett gazdagabb a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság

Szerdán délután a gépjáműcsere-program keretében 65 új autó került a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság birtokába.
Amint azt Varga Péter, Fejér megyei rendőrfőnök az átadó ünnepségen kiemelte, a jól felszerelt és minőségi autók fontosak a mindennapos munkához, hogy gyorsan, vagy adott esetben azonnal beavatkozhassanak a rendőrök egy-egy helyzetben, miközben saját maguk is biztonságban vannak. A 65 gépjárműből mind a hat fejér megyei kapitányságra kerül.
A csereprogram keretében az elmúlt 7,5 évben 6837 új autót adtak át több, mint 56 milliárd forint értékben.
Az ünnepélyes átadón megjelent többek között Molnár Krisztián, a Fejér Megyei Közgyűlés elnöke, Petrin László, a Fejér Megyei Kormányhivatal főigazgatója, valamint Tessely Zoltán és Varga Gábor országgyűlési képviselők. Varga Gábor az ünnepség újabb örömteli bejelentést tett: a 2018-as költségvetés 900 millió forintot biztosít arra, hogy Sárbogárdon új kapitányság épülhessen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 22. 07:35, kedd | Belföld
Felújítás miatt négy hétre bezár a Keleti pályaudvar
Felújítás miatt augusztus 25-től négy hétre bezár a Keleti pályaudvar - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon hétfőn közzétett videóban.
2025. Július 22. 07:33, kedd | Életmód
Figyelem, leveskockát hívtak vissza a forgalomból
Több magyarországi vállalkozáshoz is eljutott az a vietnámi leveskocka, amit nem jelölt szójaallergén-tartalom miatt vissza kellett hívni a forgalomból
2025. Július 22. 07:33, kedd | Belföld
Magyarország és Szerbia új kőolajvezetéket épít a két ország között
Magyarország, a rezsicsökkentés vívmányainak megóvása érdekében, új kőolajvezetéket épít Szerbiával, amely akár már 2027-ben működésbe léphet - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten.