Hírek
2019. Szeptember 13. 10:50, péntek |
Sport
Forrás: www.szekesfehervar.hu
A Budapest Honvéd FC vendége lesz a Vidi - különvonattal utaznak a szurkolók
A 6. fordulóra kerül sor az OTP Bank Ligában szeptember 14-én, szombaton, amikor a szezont öt mérkőzésen öt győzelemmel kezdő MOL Fehérvár FC ellenfele 17 órától a Budapest Honvéd FC gárdája lesz.
A találkozót a Bozsik Stadion rekonstrukciója miatt az Új Hidegkuti Nándor Stadionban rendezik meg. Online jegyvásárlás itt, a felnőtt belépők elővételben a VidiShopban, illetve a helyszínen 1690 forintba, online 1390 forintba kerülnek.
Nyugdíjasok és diákok számára a jegyek elővételben, a Vidishopban, valamint a helyszínen és online is egységesen 800 forintba kerülnek; míg 10 év alatti gyermekek számára a belépés ingyenes, de regisztrációs jegyet a VidiShopban, a helyszínen vagy online nekik is váltaniuk kell.
A találkozóra klub szurkolói vonatot indít, melyre a VidiShopban lehet jegyet vásárolni. Ennek ára 2000 forint.
Meccsnapon a szurkolói vonat 14:13-kor indul Székesfehérvárról és 15:09-re érkezik a Keleti pályaudvarra. A mérkőzést követően a keletiből 20:15-kor indul, Székesfehérvárra 21:12-kor érkezik a járat. A felszállás és a helyfoglalás érkezési sorrendben történik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Sport
Magyar-finn - Rossi: Szappanos kezd a kapuban
Marco Rossi szövetségi kapitány elárulta, hogy a magyar labdarúgó-válogatottól búcsúzó kapus, Szappanos Péter kezd majd pénteken a finnek elleni barátságos mérkőzésen.
2026. Június 03. 14:00, szerda | Sport
Másfél évtizedes sláger hódít Boszniában a labdarúgó-világbajnokság előtt
2026. Június 03. 10:00, szerda | Sport
Férfi kézilabda NB I - Harmincadik alkalommal bajnok a Veszprém
A Veszprém harmincadik alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda NB I-et, mivel 36-34-re győzött a Szeged otthonában kedden, a döntő második mérkőzésén.
2026. Június 02. 16:00, kedd | Sport
BL-döntő - Minden érintett elégedetten nyilatkozott a budapesti rendezésről
Szabó Vilmos, a budapesti labdarúgó Bajnokok Ligája-döntő projektvezetője csak pozitív visszajelzéseket kapott az európai szövetségtől, valamint a fináléban érintett két csapattól, a Paris Saint-Germaintől és az Arsenaltól.
