Hírek
2017. Augusztus 30. 05:00, szerda |
Sport
Forrás: mti
A Chelsea-hez igazolt az Újpest játékosa

Kylian Hazard, az Újpest belga labdarúgója a Chelsea-ben folytatja pályafutását.
A 22 éves játékos a londoni klub honlapján olvasható tájékoztatás szerint az U23-as keret (Development Squad) tagja lesz, amely a korosztályos bajnokságban szerepel (Premier League 2).
A középpályás 2015 nyarán Belgiumból szerződött az Újpesthez, ahol első idényében alapembernek számított, az előző szezonban viszont súlyos sérülése miatt csak öt bajnokin léphetett pályára.
Kylian Hazard testvére, Eden 2012 óta a Chelsea labdarúgója, a bajnoki címvédő csapat egyik kulcsjátékosa.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:39, szombat | Sport
Magyar-svéd - Kétgólos vereség
A magyar labdarúgó-válogatott 2-0-s vereséget szenvedett a tartalékos svéd csapattól a telt házas Puskás Arénában rendezett pénteki barátságos mérkőzésen.
2025. Június 07. 09:33, szombat | Sport
Magyar-svéd - Rossi: nehéz kikerülni ebből a negatív spirálból
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott ismét a helyzetkihasználásban maradt el a riválisától a svédektől pénteken elszenvedett 2-0-s vereség alkalmával.
2025. Június 06. 07:23, péntek | Sport
Nemzetek Ligája - Kilencgólos meccsen nyertek a spanyolok a franciák ellen
Nem mindennapi, kilenc gólt hozó mérkőzésen a címvédő spanyol válogatott 5-4-re nyert a franciák ellen a labdarúgó Nemzetek Ligája németországi négyes döntőjének második, csütörtöki elődöntőjében.