Hírek
2015. Május 27. 07:16, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
A Dunába esett egy nő Budapesten, kimentették

A Margitszigetnél a megáradt Dunába csúszott kedden egy 60 éves nő, akit egykilométeres sodródás után tudott kimenteni a vízirendészet - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A rendőrség honlapján közzétett tájékoztatás szerint kedd délután a Margit híd alól mentettek ki egy nőt, aki elmondása szerint a Margitszigeten sétált, amikor a Dunába csúszott. A vízirendészek néhány perccel a bejelentés után kimentették a nőt a vízből, aki ennyi idő alatt több mint egy kilométert sodródott a megáradt folyóban.
A nőt a mentőszolgálat munkatársai további kivizsgálásra kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 22. 07:35, kedd | Belföld
Felújítás miatt négy hétre bezár a Keleti pályaudvar
Felújítás miatt augusztus 25-től négy hétre bezár a Keleti pályaudvar - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon hétfőn közzétett videóban.
2025. Július 22. 07:33, kedd | Belföld
Magyarország és Szerbia új kőolajvezetéket épít a két ország között
Magyarország, a rezsicsökkentés vívmányainak megóvása érdekében, új kőolajvezetéket épít Szerbiával, amely akár már 2027-ben működésbe léphet - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten.
2025. Július 22. 07:28, kedd | Belföld
Szijjártó Péter reméli, hogy az amerikai-orosz birkózó mérkőzések enyhülést hoznak a két ország kapcsolatában
A pingpong-diplomácia egyszer már bejött az 1970-es években, így remélhetőleg a kedden Budapesten rendezendő amerikai-orosz birkózó mérkőzések is enyhülést fognak hozni a két ország kapcsolatában
2025. Július 22. 07:24, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetésre bocsátották az Otthon Start hitel részletszabályait
A kormány társadalmi egyeztetésre bocsátotta a 3 százalékos otthonteremtési hitel részletszabályait tartalmazó kormányrendeletet - közölte a Miniszterelnökség hétfőn az MTI-vel.