Hírek
2011. Július 23. 14:37, szombat |
Kék hírek
Forrás: HírTV
A gyerekszobában is marihuánaültetvényt neveltek
A gyerekszobában is marihuánaültetvényt nevelt az a pár, akit reggel fogott el Makón a Terrorelhárítási Központ és a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság, közös akciójában.
A házban és a melléképületben a rendőrök 20 szárított anyatövet, és további 469 virágzó kendert találtak. A 42 éves férfit és 30 éves nőt előállították, és kihallgatásuk után jelentős mennyiségű kábítószerrel való visszaélés miatt őrizetbe vették. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 11:00, hétfő | Kék hírek
Agresszíven viselkedett egy csornai benzinkúton - Videó
Meghökkentő jelenet zajlott egy csornai benzinkúton.
2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt
Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
