Városlista
2025. július 23, szerda - Lenke

Hírek

2018. Január 24. 19:34, szerda | Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu

ALBA INNOVÁR - SZÉKESFEHÉRVÁR IS HELYET KAPOTT A IDEI BETT SHOW-N LONDONBAN

ALBA INNOVÁR - SZÉKESFEHÉRVÁR IS HELYET KAPOTT A IDEI BETT SHOW-N LONDONBAN

Az AlbaInnovár is bemutatkozik a világ legnagyobb digitalizációs oktatástechnológia vásárán Londonban.

A ma kezdődő Bett Show-n először képviselteti magát Magyarország önálló standdal, ahol helyet kapott a székesfehérvári digitális élményközpont is.

Az oktatástechnológia egyik csúcseseménye a londoni Bett Show, melyen idén a székesfehérvári AlbaInnovár Digitális élményközpont is részt vesz.

A szakmai vásáron először képviseli magát Magyarország saját standdal, összesen 25 magyarországi közepes és nagy méretű vállalat és start-up, köztük az AlbaInnovár mutatja be termékeit és szolgáltatásait. Székesfehérvár büszke arra, hogy nemcsak a városban, hanem immár országosan is felfigyeltek a 21. századi technológiákat megismertető központra.

A január 24-28. között rendezendő londoni kiállítás szakmai és kereskedelmi fórum is, amelyre mintegy 35 ezer nagy-britanniai iskolavezető és tanár érkezik vásárlási szándékkal, valamint ötezer szakértő, oktatási döntéshozó, fejlesztő mintegy hetven országból a legújabb technológiák áttekintésére.

szekesfehervar.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 22. 07:35, kedd | Belföld

Felújítás miatt négy hétre bezár a Keleti pályaudvar

Felújítás miatt augusztus 25-től négy hétre bezár a Keleti pályaudvar - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon hétfőn közzétett videóban.

2025. Július 22. 07:33, kedd | Életmód

Figyelem, leveskockát hívtak vissza a forgalomból

Több magyarországi vállalkozáshoz is eljutott az a vietnámi leveskocka, amit nem jelölt szójaallergén-tartalom miatt vissza kellett hívni a forgalomból

2025. Július 22. 07:33, kedd | Belföld

Magyarország és Szerbia új kőolajvezetéket épít a két ország között

Magyarország, a rezsicsökkentés vívmányainak megóvása érdekében, új kőolajvezetéket épít Szerbiával, amely akár már 2027-ben működésbe léphet - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten.

2025. Július 22. 07:31, kedd | Életmód

Napi 8-10 millió palackot váltunk vissza