Hírek
2016. Szeptember 08. 08:51, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Allahot éltette és robbantással fenyegetőzött egy szegedi férfi
Az ügyészség kezdeményezte az előzetes letartóztatását annak a szegedi férfinak, aki robbantással fenyegetőzött a Tisza-parti városban és kijelentéseihez arab kifejezéseket is fűzött
- tájékoztatta a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője csütörtökön az MTI-t. Szanka Ferenc közölte, a megalapozott gyanú szerint a férfi kedden délután telefonált be a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-Irányító Központjába, bejelentve, hogy összerakott egy bombát, amit ki is fog próbálni. Tíz perc elteltével újra telefonált, és annyit mondott, hogy "Allah Akbar".
A csoportvezető ügyész közölte, a férfival szemben már eljárás folyt kábítószer birtoklása, valamint az édesanyja sérelmére elkövetett zaklatás vétsége miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
2026. Július 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: a Tisza-kormány átfogó adóügyi módosító csomagot nyújtott be a parlamentnek
2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
