Városlista
2026. június 4, csütörtök - Bulcsú

Hírek

2018. Szeptember 10. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Árokba hajtott egy busz, tömegszerencsétlenség okozása miatt nyomoznak

Árokba hajtott egy busz, tömegszerencsétlenség okozása miatt nyomoznak

Szombat este árokba hajtott egy busz az M1-es autópályán Lébény térségében, a 140-es kilométernél, a főváros felé vezető oldalon, a buszon mindenki megsérült.

A rendőrség tömegszerencsétlenség okozása miatt indított büntetőeljárást - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap az MTI-t.

Tóth Gabriella közölte, hogy a baleset színhelyéről 15 embert vittek kórházba, hatot Mosonmagyaróvárra, nyolcat pedig Győrbe.

Oláh Attila, a győri Petz Aladár Megyei Oktató Kórház orvosigazgatója elmondta, hogy négy könnyű és négy súlyos sérültet vittek be éjszaka, életveszélyes állapotban senki sincs. A könnyű sérülteket megfigyelésre tartották bent, állapotuktól függően őket még a mai napon hazaengedhetik. A négy súlyos sérült főként végtagsérüléseket, combcsont- vagy felkarcsont törést, illetve roncsolt kézsérülést szenvedett. Volt, akit már éjszaka megműtöttek.

A Mosonmagyaróvári Karolina Kórház későbbre ígért tájékoztatást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld

Macron: új korszak kezdődött Magyarországon

A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal

2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld

Pulics Gergely: Én és a Kopóm!

Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai

2026. Június 04. 07:08, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: Ukrajna rendezi a kárpátaljai magyarok kisebbségi jogait

Ukrajna kötelezettséget vállal a Kárpátalján élő százezres magyar kisebbség oktatási, nyelvhasználati, kulturális és politikai jogainak teljes körű rendezésére - jelentette be a miniszterelnök szerdán este a Facebookon.

2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld

Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését

Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni