Hírek
2017. November 18. 17:35, szombat |
Kék hírek
Forrás: feol.hu
Autó csapódott árokba Sörédnél

Letért a 81-s útról, majd az árokba csapódva állt meg egy személyautó Sörédnél.
A jármű utasai az első információ szerint nem sérültek meg a balesetben – közölte a katasztrófavédelem.
A móri önkormányzati tűzoltók áramtalanították a gépkocsit, illetve biztosítják a baleset helyszínét, később megszüntetik a forgalmi akadályt. Az érintett útszakaszon hatósági irányítás mellett, az egyik forgalmi sávot használva közlekedhetnek a járművek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek
Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére
Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.