Városlista
2026. június 4, csütörtök - Bulcsú

Hírek

2018. Május 26. 05:01, szombat | Belföld
Forrás: mti

Az Árkád üzletközpont felrobbantásával fenyegetőzött - Elfogták

Az Árkád üzletközpont felrobbantásával fenyegetőzött - Elfogták

Elfogták azt a férfit, aki pénteken telefonon azzal fenyegetőzött, hogy felrobbant egy bombát a budapesti Örs vezér terén álló Árkád üzletházban - közölte a rendőrség a honlapján.

A bejelentés dél körül érkezett. A rendőrség tűzszerészei kiürítették az üzletközpontot, majd átvizsgálták az épületet.

A X. kerületi rendőrkapitányság pedig közveszéllyel fenyegetés gyanújával nyomozást indított ismeretlen tettes ellen. Két órán belül a bevásárlóközpont közelében elfogták a robbantással fenyegetőző 27 éves férfit, és előállították a kőbányai rendőrkapitányságra - olvasható a police.hu honlapon.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld

OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés

Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.

2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld

Macron: új korszak kezdődött Magyarországon

A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal

2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld

Pulics Gergely: Én és a Kopóm!

Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai

2026. Június 04. 07:08, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: Ukrajna rendezi a kárpátaljai magyarok kisebbségi jogait

Ukrajna kötelezettséget vállal a Kárpátalján élő százezres magyar kisebbség oktatási, nyelvhasználati, kulturális és politikai jogainak teljes körű rendezésére - jelentette be a miniszterelnök szerdán este a Facebookon.