Hírek
2014. Május 08. 13:57, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset történt az M7-es autópálya tárnoki szakaszán
Kigyulladt egy busz motortere és összeütközött három személyautó az M7-es autópálya Balaton felé vezető, tárnoki szakaszán csütörtök kora délután - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
A közlemény szerint az autópálya Pest megyei szakaszán, a 23-as és 24-es kilométerszelvények között gyulladt ki a busz motortere. Az utasok leszálltak a járműről, amely a tűzoltók kiérkezésekor már csak füstölt.
A helyszín közelében három személyautó is összekoccant a belső sávban, ezért forgalomlassításra lehet számítani az érintett útszakaszon.
Az autópálya Somogy megyei szakaszán, a balatonendrédi lehajtó közelében is forgalomkorlátozás van a Budapest felé vezető oldalon egy oldalára borult kamion miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 21. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Kedden elfogadhatja a parlament a Független Közmédia Testület alapító okiratát
Kedden már el is fogadhatja az Országgyűlés a Független Közmédia Testület alapító okiratát.
2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát
A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.
