Hírek
2013. Augusztus 01. 08:53, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Balesetek miatt több kilométeres a torlódás az M0 M5-ös felé vezető oldalán
Két baleset is történt az M0-s autóút M5-ös autópálya felé vezető oldalán, pár kilométerre egymástól csütörtök reggel, egyre nagyobb a torlódás - közölte az Útinform és a rendőrség az MTI-vel.
Lipták Gábor, az Útinform ügyeletese elmondta, hogy kora reggel az M0-s 23-as kilométerénél két autó ütközött, de a karambol miatti sávlezárást azóta feloldották.
Nem sokkal később ugyanezen az oldalon, a 26-os kilométernél négy autó szaladt egymásba. A külső sávot lezárták, emiatt egyre nagyobb a torlódás: a 6-7 kilométeres kocsisor vége a szigetszentmiklósi csomópont közelében araszol - tette hozzá az ügyeletes.
Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjének tájékoztatása szerint a balesetekben csak anyagi kár keletkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:30, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a Mercedes létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is
A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.
2025. November 12. 07:20, szerda | Belföld
Nébih: Baranya vármegyei vaddisznóban állapították meg az afrikai sertéspestis jelenlétét
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) az afrikai sertéspestis (ASP) jelenlétét erősítette meg Baranya vármegyében.
