Hírek
2017. Július 03. 07:20, hétfő |
Helyi sport
Forrás: szekesfehervar.hu
Belvárosi Hopp Parádé - portugál győzelem született női rúdugrásban
A portugál Robeilys Peinado nyerte a 13. Hopp Parádé fő számát, a női rúdugrást vasárnap Székesfehérváron.
A Magyar Király előtti téren rendezett látványos viadalon a portugál ugró 4,56 méterrel győzött, biztosan megelőzve a szlovén Tina Sutejt (4,30 m) és az ukrán Marina Kilipkót (4,20 m).
A legjobb magyar, Siskó Zsófia 4,05 méterrel negyedik helyen zárt. A Hopp Parádé idén a Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj felvezető versenye volt. Hétfőn a Magyar Szuperliga és a korosztályos liga küzdelmei mellett három nemzetközi számot láthat a székesfehérvári közönség, a női akadályfutást, a női kalapácsvetést és a férfi gerelyhajítást. A fő versenynap a keddi lesz, amikor kizárólag nemzetközi számokat rendeznek olimpiai és világbajnokok sorával.
Eredmények:
női rúdugrás:
1. Robeilys Peinado (portugál) 4,56 m
2. Tina Sutej (szlovén) 4,30
3. Marina Kilipko (ukrán) 4,20
4. Siskó Zsófia 4,05

Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 24. 08:40, péntek | Életmód
Klasszikus zene és néptánc várja az utasokat a Liszt Ferenc repülőtéren szerdán és csütörtökön
Klasszikus zene és néptánc várja az utasokat a Liszt Ferenc repülőtéren október 22-én és 23-án - mondta el Kiss-Hegyi Anita kulturális kapcsolatokért felelős államtitkár a TV2 Mokka című műsorában szerdán reggel.
2025. Október 24. 08:39, péntek | Bulvár
Szijjártó Péter: bekérettük az osztrák nagykövetet a ferencvárosi szurkolók vonatának megállítása miatt
Bekérettük a Külgazdasági és Külügyminisztériumba az osztrák nagykövetet, amiért nem engedték be a ferencvárosi szurkolók különvonatát a szomszédos országba - írta a tárcát vezető Szijjártó Péter csütörtökön a Facebookon.
