Városlista
2025. október 22, szerda - Előd

Hírek

2023. Március 29. 10:30, szerda | Kék hírek
Forrás: szekesfehervar.hu

Bódi Alexandrát keresik - a fehérvári rendőrök a lakosság segítségét kérik

Bódi Alexandrát keresik - a fehérvári rendőrök a lakosság segítségét kérik

A Székesfehérvári Rendőrkapitányság 07010-157/149/2023. körözési számon folytat eljárást Bódi Alexandra székesfehérvári lakos eltűnése ügyében.

A 15 éves lány a jelenlegi adatok alapján 2023. február 26-án székesfehérvári gondozási helyéről engedély nélkül távozott, és azóta ismeretlen helyen tartózkodik. A felkutatására tett rendőri intézkedések sem vezettek eredményre. A keresett személy körülbelül 168 centiméter magas, átlagos testalkatú, sötétbarna hajú, barna szemű, szemüveges.

Eltűnésekor fekete kabátot, fekete pulóver, fekete nadrágot és edzőcipőt viselt.

A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a képen látható Bódi Alexandrát felismeri, vagy jelenlegi tartózkodási helyére vonatkozóan információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22-541-600-as telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a nap 24 órájában elérhető 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámán, vagy a 112-es díjmentes segélyhívó számon!

szekesfehervar.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek

Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit

Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek

NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében

Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek

Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst

Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.