Városlista
2026. január 19, hétfő - Sára

Hírek

2019. Július 29. 07:06, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Budapesten, Gyulán és Békéscsabán hívták legtöbbször a tűzoltókat

Budapesten, Gyulán és Békéscsabán hívták legtöbbször a tűzoltókat

Budapesten, Gyulán és Békéscsabán kérték legtöbbször a tűzoltók segítségét a vasárnapi vihar miatt - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.

Mukics Dániel, az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője elmondta: vasárnap 15 óráig csaknem 100 helyre riasztották a tűzoltókat.

A katasztrófavédelem Veszélyhelyzeti Értesítési Szolgáltatása (VÉSZ) később azt közölte, hogy nagy erővel csapott le a vihar Békéscsaba térségére is, a tűzoltókat húsz percen belül több mint hetven helyszínre riasztották, kidőlt fákhoz, leszakadt faágakhoz, elöntött pincehelyiségekhez és megdőlt villanyoszlopokhoz.

Címkék: kár, tűzoltó, vuhar

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld

Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba

Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.

2026. Január 19. 07:16, hétfő | Belföld

Hegyi Zsolt: tovább javítja a pontosságot a MÁV-csoport

A vonatok késését több mint 3 százalékpontnyival tudta csökkenteni a vasúttársaság tavaly, és az a cél, hogy 2030-ra 88 százalékra javítsák a vonatok pontosságát

2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld

MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron

Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld

Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője

A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.