Hírek
2017. November 21. 11:30, kedd |
Helyi
Forrás: fmc.hu
Csótányt találtak a dürümben
Feltehetően csótányt, és egy petetokot talált egy fehérvári kismama ételében, melyet pénteken rendelt az egyik házhoz szállító étteremből.
A kifőzde kárpótlást ajánlott fel a hölgynek, azonban továbbra is nyitva tart.
Ez a kép látható napok óta a legnagyobb közösségi oldalon. Mint kiderült, egy fehérvári étteremből szállították ki a dürümöt egy helyi hölgynek, aki meglepődve tapasztalta, hogy az étel nem éppen azt tartalmazta, amire számított. A nevének elhallgatását kérő nő elmondása szerint gyanút keltő dolog koppant az asztalon, ezután lett figyelmes a nem dürümbe illő látványra. Miután panaszt tett, az étel árát visszakapta, és egy étkezési kártyát is kapott kárpótlásként. A nő ezt nem fogadta el, hiszen az előzmények alapján nem kíván többet ebben a kifőzdében ételt fogyasztani.
Természetesen megkerestük a szóban forgó éttermet is. Kérdésünkre elmondták, hogy az étterem továbbra is nyitva tart, de nyilatkozni nem kívánnak.
A pórul járt hölgy családja bejelentést tett a Nébih-nél. Sziebert Gergely megyei főállatorvos, a Fejér Megyei Kormányhivatal Élelmiszerlánc-biztonsági és Földhivatali Főosztályának vezetője elmondta, a bejelentést követően hétfőn vizsgálat indult az ügyben, majd hozzátette: amennyiben a szakemberek helyszínen azt állapítják meg, hogy az élelmiszerbiztonság veszélybe kerül, különböző szankciókra számíthat a vállalkozó, mely az eset súlyosságától függően a figyelmeztetéstől egészen a több millió forintos bírságig terjedhet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód
A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben
A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese
2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld
Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját
Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.
