Városlista
2025. július 25, péntek - Kristóf, Jakab

Hírek

2021. Augusztus 11. 17:04, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Égő lakásból mentették ki az alvó férfit

Égő lakásból mentették ki az alvó férfit

A VIII. Kerületi Rendőrkapitányság, valamint a Készenléti Rendőrség járőrei közösen hozták ki a veszélyben lévő férfit lakásából.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenységirányítási Központjába 2021. augusztus 10-én 21 óra 28 perckor érkezett bejelentés arról, hogy a VIII. kerületben egy társasház első emeletén tűz keletkezett – közölte a rendőrség.

A VIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőre, Vidó Ákos őrmester, valamint a Készenléti Rendőrség járőre, Kovács Dávid törzsőrmester a bejelentést követően perceken belül a helyszínre érkeztek. A rendőrök égő lakásból kihozták az ott alvó 52 éves férfit, és további ellátása céljából átadták a mentőszolgálat munkatársainak. A két járőrt kórházba szállították füstmérgezés gyanúja miatt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 25. 07:45, péntek | Belföld

Orbán Balázs: veszélyes, rázós átmeneti időszak előzheti meg az új világrend kialakulását

A miniszterelnök politikai igazgatója arra figyelmeztetett csütörtökön Tusnádfürdőn, hogy az az átmeneti időszak, ami az új világrend előtt következik, nagyon veszélyes, rázós lehet.

2025. Július 24. 07:28, csütörtök | Belföld

Kiesett autókerék okozott többszáz négyzetméteres tüzet

Kiesett autókerék okozott balesetet és háromszáz négyzetméteren tüzet a 42-es főút Berettyóújfalu és Földes közötti szakaszán, az utat teljes szélességében lezárták - közölte a katasztrófavédelem honlapján szerda délután.

2025. Július 24. 07:27, csütörtök | Belföld

Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú hőségriasztás lép életbe

Csütörtöktől harmadfokúra emelte és szombat éjfélig meghosszabbította a jelenlegi másodfokú hőségriasztást az ország egész területére az országos tisztifőorvos.