Hírek
2017. Január 15. 17:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Egy autót kellett kimenteni a Patkányospusztai tó jégéről
Daruval kellett kiemelni egy autót a Győr-Moson-Sopron megyei Vámosszabadi külterületén lévő Patkányospusztai tó jegéről, ahonnan nem tudott kijönni - közölte a katasztrófavédelem vasárnap a honlapján.
A közlemény szerint a személyautó a tó partjától körülbelül két és fél méterre állt meg a jégen, a csúszós felület miatt azonban már nem tudott kihajtani.
A partra menekülő sofőr a győri hivatásos tűzoltókat riasztotta, akik a partról daruval megemelték, majd a szárazföldre helyezték a járművet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát
A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.
2026. Július 20. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: hatalmas megtiszteltetésnek érezném, ha Polgár Judit elvállalná a köztársasági elnöki felkérést
2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld
Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője
A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.
