Városlista
2025. június 7, szombat - Róbert

Hírek

2018. Június 24. 12:50, vasárnap | Kék hírek
Forrás: katasztrofavedelem.hu

Egy távolsági autóbusz és egy személyautó ütközött össze Csákváron

Egy távolsági autóbusz és egy személyautó ütközött össze Csákváron

Többen megsérültek abban a balesetben amelyben egy távolsági autóbusz és egy személyautó ütközött össze Csákváron, a Kossuth utca és a Berényi utca kereszteződésében.

A személyautó két utasa beszorult és megsérült, az autóbusz utasai közül is többen sérülést szenvedtek. A székesfehérvári hivatásos és a csákvári önkéntes tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett dolgoznak a műszaki mentésen. A helyszínre mentőhelikopter is érkezett, az érintett útszakaszt lezárták a forgalom elől.

Szabó-Bisztricz Anett elmondta, a menetrend szerinti buszon a sofőrön kívül hét utas tartózkodott, öten – köztük három gyerek – könnyebben megsérültek. Az ütközés következtében a jármű az út menti árkon áthajtva egy fának csapódott – tette hozzá.
A személyautó két utasa súlyosan megsérült.

katasztrofavedelem.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek

Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére

Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.

2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek

Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára

A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.