Hírek
2020. Április 13. 10:55, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Elfogták a galgagutai gyilkosság feltételezett tettesét
Elfogták a Galgagután holtan talált nő feltételezett gyilkosát, egy 45 éves helyi férfit - közölte a rendőrség hétfő reggel a honlapján.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében emlékeztetett: április 10-én, pénteken holtan találtak rá galgagutai otthonában egy 89 éves idős asszonyra. Megállapították, hogy halálát idegenkezűség okozta.
A rendőrök vasárnap elfogtak egy a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható galgagutai férfit.
A férfit nyereségvágyból elkövetett emberölés megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették - áll a rendőrségi közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 21. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Kedden elfogadhatja a parlament a Független Közmédia Testület alapító okiratát
Kedden már el is fogadhatja az Országgyűlés a Független Közmédia Testület alapító okiratát.
2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát
A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.
