Hírek
2011. Augusztus 16. 14:45, kedd |
Sport
Forrás: HírTV
Elrabolták a futballista édesapját

Elrabolták pénteken a Chelsea labdarúgójának, John Obi Mikelnek az édesapját Nigériában.
Váltságdíjért még senki sem jelentkezett, az emberrablásról a légióst még a vasárnapi, Stoke City elleni bajnoki mérkőzés előtt értesítették, ennek ellenére játszott a találkozón. A Chelsea állandó biztonsági felügyelet alá helyezné játékosát. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:39, szombat | Sport
Magyar-svéd - Kétgólos vereség
A magyar labdarúgó-válogatott 2-0-s vereséget szenvedett a tartalékos svéd csapattól a telt házas Puskás Arénában rendezett pénteki barátságos mérkőzésen.
2025. Június 07. 09:33, szombat | Sport
Magyar-svéd - Rossi: nehéz kikerülni ebből a negatív spirálból
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott ismét a helyzetkihasználásban maradt el a riválisától a svédektől pénteken elszenvedett 2-0-s vereség alkalmával.
2025. Június 06. 07:23, péntek | Sport
Nemzetek Ligája - Kilencgólos meccsen nyertek a spanyolok a franciák ellen
Nem mindennapi, kilenc gólt hozó mérkőzésen a címvédő spanyol válogatott 5-4-re nyert a franciák ellen a labdarúgó Nemzetek Ligája németországi négyes döntőjének második, csütörtöki elődöntőjében.