Hírek
2021. December 31. 13:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Emberölés miatt nyomoznak Jászladányban
Bűncselekmény áldozata lett egy fiatal nő Jászladányban, emberölés miatt nyomoz a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság - közölte csütörtök este közleményben a megyei rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a rendőrséget az áldozat családtagja értesítette, aki a lakásába délután hazaérve az egyik szobában holtan találta a nőt.
A helyszíni szemle és a nyomozási cselekmények folyamatban vannak - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld
OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés
Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai
