Hírek
2023. Január 27. 08:14, péntek | Belföld
Ezek Magyarország legvonzóbb munkahelyei - Élen az Audi
A Munkahelyeink.hu második alkalommal készítette el Top Employers listáját, amely a munkavállalók véleménye alapján állapítja meg a legjobb magyar munkahelyek rangsorát.
Az egyedi módszertani kritériumrendszert alkalmazó lista szerint jelenleg a legmagasabbra értékelt munkáltatók sorrendben az Audi Hungaria, a Bosch Magyarország, és a Penny Magyarország.
A Munkahelyeink csoport, amely több mint 150.000 felhasználóval az egyik legnagyobb munkavállalói és munkáltatói platform a közép-európai régióban, 2022-ben is elkészítette Top Employers rangsorát. A toplista összeállításának célja, hogy az egyes piacokon megtalálják azokat a vállalatokat, ahol a munkaerő a legelégedettebb körülményeivel és lehetőségeivel.
A rangsort a volt és jelenlegi munkavállalók által a munkáltatóiknak adott osztályzatok átlagából, valamint a platformon rögzített értékelések számából kapott index alapján állítják fel. Az értékelés során a munkavállalói szempontok listáján nem csak a juttatási csomagok, az előrelépési lehetőségek, a munka és magánélet egyensúlya, de olyan jellemzők is szerepelnek, mint a menedzsment, a vállalati értékek, kultúra és az eljárásrendek.
TOP legkedveltebb hazai munkáltató 2022-ben
A kizárólag a volt és jelenlegi munkavállalók véleménye alapján 2022 legkedveltebb munkáltatójának sorrendje a következő:
1. Audi Hungaria
2. Bosch Magyarország
3. PENNY
4. McDonald's Magyarország
5. Lidl Magyarország
6. MÁV-START
7. SPAR Magyarország
8. Magyar Telekom
9. Continental Hungary
10. eMAG
11. Auchan Magyarország
12. Aldi
13. Flex Hungary
14. MOL Group
15. Deutsche Telekom IT Solutions HU
16. OTP Bank
17. Jabil Circuit
18. Tesco Magyarország
19. Pepco Hungary
20. Samsung
21. Vodafone Magyarország
22. Magyar Posta
23. Erste Bank
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.
2026. Június 03. 07:00, szerda | Belföld
Merz: Magyarország számíthat Németország segítségére
Magyarország európai szerepének megerősödése az egész kontinens, valamint a NATO számára is előnyös lenne
