Hírek
2017. Október 16. 11:15, hétfő |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Felsőoktatási gólyabállal indul a fehérvári báli szezon

A II. Székesfehérvári Felsőoktatási Gólyabállal indul a fehérvári báli szezon. Október 18-án a város felsőoktatási intézményeibe járó diákok találkozhatnak egymással és a báli hagyományok szerint szórakozhatnak.
A Hotel Magyar Király kapui 20:00 órakor tárulnak ki, a nyitótánc 21:00 órakor kezdődik. Természetesen lesz bálkirály- és bálkirálynő-választás, greenboxos fotósarok és tombola, emellett a szervezők italakciókkal és szendvicsbárral is készülnek az eseményre.
A belépőjegyek ára változatlan, elővételben 1 000 forintért, a helyszínen 1 500 forintért lehet hozzájutni. A jegyeket a HÖK-képviselőknél, a Művészetek Háza portáján és a Hotel Magyar Király recepcióján lehet megváltani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Szeptember 05. 08:02, péntek | Életmód
Kampányt indított az MLSZ a diszkrimináció ellen
A közelgő világbajnoki selejtezők előtt kampányt indított a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ), hogy a válogatott mérkőzésein minden szurkoló tartózkodjon a diszkriminatív szabálysértésektől.