Hírek
2020. Május 20. 16:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Fesztiválon áruló holland díler ellen emelt vádat a somogyi ügyészség

Balatoni zenei fesztiválon árult kábítószert egy holland állampolgár tavaly az ügyészség szerint, ezért vádat emeltek ellene - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség szerdán az MTI-t.
Azt írták: a 31 éves férfi 2019 augusztusában vett részt egy rendezvényen, ahol nemcsak szórakozott, hanem drogot is árult és fogyasztott. Amikor a rendőrség a fesztivál vége előtt néhány nappal elfogta, ömlesztett és kiporciózott kábítószereket, köztük kannabiszt, amfetamint, ketamint, LSD-t, MDMA-t, az értékesítéshez szükséges eszközöket és az eladásból származó másfél millió forint készpénzt talált nála.
Az ügyészség jelentős mennyiségre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette miatt letöltendő fegyházbüntetés kiszabását és a letartóztatásban lévő férfi kiutasítását indítványozta a bíróságnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 21. 07:57, hétfő | Belföld
AM: jelenleg is tart az aratás, figyeljünk az utakon!
Még tart az aratási időszak, ezért országszerte a nagy mezőgazdasági munkagépek megemelkedett forgalmára kell számítani az utakon, ez pedig fokozott figyelmet és türelmet igényel minden járművezetőtől
2025. Július 21. 07:56, hétfő | Belföld
Kövér László: Magyarország a józan ész politikájának képviselője
Magyarország a józan ész politikájának leghatározottabb képviselője napjaink Európájában
2025. Július 21. 07:54, hétfő | Belföld
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható, zápor, zivatar a hétvégéhez közeledve egyre gyakrabban alakulhat ki
2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld
Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt
Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.