Városlista
2026. július 21, kedd - Dániel

Hírek

2020. Szeptember 21. 15:01, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Gáz-riasztófegyverrel sebesített meg egy nő három embert Gyöngyösön

Gáz-riasztófegyverrel sebesített meg egy nő három embert Gyöngyösön

Gáz-riasztófegyverrel sebesített meg egy nő három embert Gyöngyösön - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője hétfőn az MTI-vel.

Soltész Bálint közölte: az 59 éves nő ellen a Gyöngyösi Rendőrkapitányság indított büntetőeljárást felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett miatt, fegyverét lefoglalták. A tájékoztatás szerint a gyanúsított szombat este, feltehetőleg a hangos zenét kifogásolva, veszett össze szomszédnőjével és két férfival.

A szóváltás hevében elővette engedéllyel tartott gáz-riasztófegyverét, és több lövést is leadott a szomszédokra, akik könnyebb sérüléseket szenvedtek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld

OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát

A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.

2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.

2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld

Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője

A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.