Városlista
2025. július 23, szerda - Lenke

Hírek

2019. December 24. 06:06, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok

Három éve körözték, a TEK végül elfogta

Három éve körözték, a TEK végül elfogta

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói a TEK segítségével fogták el az évek óta szökésben lévő férfit.

A Szolnoki Rendőrkapitányság 2016. október 4-én rendelt el körözési eljárást zsarolás bűntett és más bűncselekmények megalapozott gyanúja miatt P. Tamás ellen, majd ebben az évben a Szolnoki Törvényszék csalás bűncselekmény miatt bocsátott ki ellene elfogató parancsot. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság Gazdaságvédelmi Osztálya különösen nagy kárt okozó csalás bűntettének alapos gyanúja miatt folyamatban lévő eljárásában a 41 éves férfi ellen 2019-ben szintén körözést adott ki – közölte a rendőrség.

P. Tamásnak tudomása volt arról, hogy a hatóságok körözik, ezért Budapesten és vonzáskörzetében bujkált.

A nyomozók a szökésben lévő férfit azonosították, és a 2019. december 20-án 21 óra körüli időben, Budapesten, a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével elfogták, és a Fővárosi Büntetésvégrehajtási Intézetbe kísérték. A rendőrök a férfi budapesti tartózkodási helyén kutatást tartottak, amely keretében okiratokat és nagy mennyiségű készpénzt foglaltak le.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 23. 07:30, szerda | Belföld

Ma este hirdetik ki a felsőoktatási ponthatárokat

Szerdán este hirdetik ki a felsőoktatási ponthatárokat - mondta el Varga-Bajusz Veronika felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkár a Kossuth rádió műsorában kedden.

2025. Július 22. 07:35, kedd | Belföld

Felújítás miatt négy hétre bezár a Keleti pályaudvar

Felújítás miatt augusztus 25-től négy hétre bezár a Keleti pályaudvar - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon hétfőn közzétett videóban.

2025. Július 22. 07:33, kedd | Belföld

Magyarország és Szerbia új kőolajvezetéket épít a két ország között

Magyarország, a rezsicsökkentés vívmányainak megóvása érdekében, új kőolajvezetéket épít Szerbiával, amely akár már 2027-ben működésbe léphet - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten.

2025. Július 22. 07:28, kedd | Belföld

Szijjártó Péter reméli, hogy az amerikai-orosz birkózó mérkőzések enyhülést hoznak a két ország kapcsolatában

A pingpong-diplomácia egyszer már bejött az 1970-es években, így remélhetőleg a kedden Budapesten rendezendő amerikai-orosz birkózó mérkőzések is enyhülést fognak hozni a két ország kapcsolatában