Városlista
2026. január 19, hétfő - Sára

Hírek

2013. Április 04. 05:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mno.hu

Hatalmas telefonon dolgozik az Amazon

Hatalmas telefonon dolgozik az Amazon

4,7 hüvelykes kijelzővel szerelt okostelefont tervez piacra dobni az amerikai vállalat.

Az Amazon úgy látszik, nem elégszik meg a Kindle Fire termékek sikerével, és a táblagépek után új piacok felé kacsingat. Pletykák szerint az amerikai vállalat egy 4,7 col kijelzőjű okostelefont készít, mely a legkorszerűbb csúcskészülékek vetélytársa lenne. A pontos specifikációk jelenleg nem ismertek, ám az árcéduláról szivárogtak ki információk, ezek szerint az Amazon eszköze a meglehetősen olcsó 100-200 dollár közötti árkategóriában foglalhat majd helyet. Valószínű, hogy az ilyen alacsony árat a készüléken folyamatosan megjelenő reklámok bevételéből kínálják majd finanszírozni.

Az Amazon telefonja, ahogy a vállalat többi terméke a közelmúltban, a kínai Foxconn üzemeiben készül majd.

Címkék: amazon, Mobiltelefon

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld

Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba

Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.

2026. Január 19. 07:16, hétfő | Belföld

Hegyi Zsolt: tovább javítja a pontosságot a MÁV-csoport

A vonatok késését több mint 3 százalékpontnyival tudta csökkenteni a vasúttársaság tavaly, és az a cél, hogy 2030-ra 88 százalékra javítsák a vonatok pontosságát

2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld

MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron

Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld

Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője

A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.