Hírek
2023. Január 11. 07:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Hatéves kislánynak okozott súlyos sérülést a tűzijáték Zalában

Egy 39 éves férfit gyanúsítanak azzal, hogy szilveszterkor súlyos sérüléseket okozott tűzijátékkal egy hatéves kislánynak - közölte a Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon.
A nyomozás adatai szerint szilveszter este Alsónemesapátiban, egy családi ház kapubejárójában egy szabálytalanul használt tűzijáték eltalált egy hatéves kislányt. A gyermek nyolc napon túl gyógyuló súlyos sérüléseket szenvedett.
A nyomozók foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgattak ki egy 39 éves zalaegerszegi férfit.
A rendőrség csaknem egy héttel korábbi felhívásában szemtanúkat keresett, akik láthatták a szilveszteri balesetet, akkor azonban még zalaegerszegi helyszínről kaptak bejelentést. Az MTI információja szerint az eset körülményeit ennek tisztázása miatt is vizsgálják még.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak
A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget