Hírek
2017. Október 30. 07:31, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Heroinfogás Röszkén

Három és fél kilogramm heroint találtak a rendőrök egy 19 éves szerb férfi autójában elrejtve a röszkei autópálya-határátkelőhelyen - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t.
A közlemény szerint a szombaton reggel belépésre jelentkező férfi járművét kábítószer-kereső kutya segítségével ellenőrizték, amely az autó átvizsgálásakor drog jelenlétét jelezte. A rendőrök a vezető melletti könyöklőből, valamint az utas felőli légzsák helyén kialakított rejtekhelyről kilenc csomagban összesen 3504 gramm kábítószergyanús anyagot - a gyorsteszt és az elsődleges vegyészszakértői vélemény szerint heroint - foglaltak le. A szállítmány feketepiaci értéke körülbelül 52 millió forint.
A nyomozók a 19 éves férfit gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, és kezdeményezték előzetes letartóztatását.
Legutóbb Tompán csütörtökön albán drogfutárok autójában találtak több mint tíz kilogramm heroint.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre