Hírek
2012. Március 13. 07:07, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Hét-hét forintos üzemanyagár-emelés jön szerdától

7 forinttal nő a benzin és a gázolaj ára is a hazai töltőállomásokon szerdától - erősítették meg piaci forrásokból a holtankoljak.hu értesülését. Így a benzin átlagos ára 436 forintra nő, a gázolajé 440 forintra.
A múlt héten nőtt az olaj ára, és a késztermékek - benzin, gázolaj -tőzsdei jegyzésára is. A forint viszont gyengült, így - forintban számolva - a benzin 4, a gázolaj ára pedig 3 százalékkal drágult. A múlt héten csak a benzin ára emelkedett öt forinttal, a gázolajé viszont néggyel csökkent. A benzin ára tehát 12 forintot emelkedik egy héten belül, a gázolajé 3 forinttal. A holtankoljak.hu adatai szerint az eltérés azonban a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomások árai között elérheti literenkénti 30 forintot is.Tavaly ilyenkor a benzin átlagára 376, míg a gázolajé 377 forint volt.
OrientPress Hírügynökség
Kép: OrientPress Hírügynökség / Ancsin Gábor
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak
A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget