Hírek
2019. Június 20. 10:58, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: fmc.hu
Illegális fegyvereket, rakéta lövedékeket találtak egy székesfehérvári férfi lakásán

Elfogtak egy székesfehérvári férfit, aki a lakásán engedély nélkül fegyvereket, lőszereket tartott.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 28 éves férfival szemben. A férfi lakóhelyén 2019. június 18-án házkutatást tartottak a nyomozók, melynek során lőszerek, lőfegyverek kerültek elő, ezek tartására a férfi nem rendelkezett engedéllyel. A férfi lakásán továbbá találtak még egyéb fegyvereket és fegyverutánzatokat is, valamint rakéta lövedékeket és könnygázgránátot is, utóbbiak vizsgálatára, elszállítására és tárolására a Készenléti Rendőrség Tűzszerész Szolgálata intézkedett. Valamennyi fellelt és engedély nélkül tartott tárgyat a rendőrök lefoglalták, a férfit pedig a helyi Rendőrkapitányságra előállították, ahol lőfegyverrel és lőszerrel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek
Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére
Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.