Városlista
2026. március 6, péntek - Leonóra

Hírek

2012. Május 08. 07:03, kedd | Belföld
Forrás: OrientPress

Újabb 10 forintos benzinár-zuhanás jön szerdától

Újabb 10 forintos benzinár-zuhanás jön szerdától

Újabb 10 forinttal csökken a benzinár és 6 forinttal lesz olcsóbb a gázolaj a hazai kutakon szerdától - értesült a holtankoljak.hu piaci forrásból.

Így a benzin országos átlagos ára 430 forintra csökken, a gázolajé 431 forintra.

A múlt héten is 10 forinttal csökkent a benzinár, a gázolajé öttel.A holtankoljak.hu adatai szerint az eltérés a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomások árai között elérheti literenkénti 30 forintot is a benzin- és a gázolajár esetében is.Tavaly ilyenkor 384 forint volt a benzin országos átlagos ára, a gázolajé pedig 362 forint. Az árváltozás feltételezhető oka, hogy a múlt héten - csakúgy, mint azt megelőzően - esett mind az olaj, mind pedig a benzin és a gázolaj tőzsdei jegyzésára, miközben valamelyest erősödött a forint.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 06. 07:06, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort

Minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök gyakorlatilag halálosan megfenyegette Orbán Viktor kormányfőt, Magyarországot azonban nem lehet zsarolni, akárhogyan is fenyegetőznek

2026. Március 06. 07:01, péntek | Belföld

Magyar Péter: sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot

Sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot - közölte Magyar Péter a Tisza Párt elnöke csütörtökön az MTI-vel.

2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld

Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.

A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt

2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok

Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat