Hírek
2018. Február 09. 19:23, péntek |
Kék hírek
Forrás: feol.hu
Kábítószer-kereskedelem miatt tartóztatták le a 23 éves férfit
Elrendelték az előzetes letartóztatását annak a 23 éves férfinak, aki a vád szerint kábítószerrel kereskedett.
A Székesfehérvári Járási és Nyomozó Ügyészség kereskedéssel elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette és más bűncselekmény miatt indítványozta annak a 23 éves férfinak az előzetes letartóztatását, aki 2017-től, eddig ismeretlen személytől és módon szerzett kábítószert tartalmazó anyaggal kereskedett.
– A gyanúsított tizennyolcadik életévét be nem töltött személy részére is értékesített kábítószert tartalmazó anyagot. A terhelt az ellene kábítószer birtoklása miatt indult büntetőeljárás hatálya alatt állva, huzamosabb időn keresztül folytatott kábítószer-kereskedői tevékenységet, így vele szemben a bűnismétlés ténye és reális veszélye fennáll – mondta el Jászberényiné Király Teodóra ügyészségi szóvivő. A Székesfehérvári Járásbíróság nyomozási bírája tegnap elrendelte a gyanúsított letartóztatását, a döntés nem jogerős.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek
Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját
Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.
2025. November 30. 08:55, vasárnap | Kék hírek
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy fővárosi, V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak szombat éjjel - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon vasárnapra virradóra.
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
