Városlista
2026. június 3, szerda - Klotild

Hírek

2021. Június 28. 14:06, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Karddal támadt, karóval és ököllel ütött

Karddal támadt, karóval és ököllel ütött

Bajonettel, karóval és ököllel bántalmazta egymást az a két karancskeszi férfi, akiket gyanúsítottként hallgattak ki a salgótarjáni nyomozók.

A Salgótarjáni Rendőrkapitányság kétrendbeli súlyos testi sértés bűntett kísérlet megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy 29 éves, valamint egyrendbeli súlyos testi sértés bűntett kísérlet miatt egy 39 éves karancskeszi lakos ellen.

A két férfi 2021. június 26-án 23 óra körül a település belterületén, az egyik ingatlan előtt hangos szóváltásba keveredett. A vitát követően a 39 éves gyanúsított egy bajonettel a hasán megsebezte, majd ököllel többször megütötte a 29 éves férfit, aki mindeközben egy karóval bántalmazta vitapartnerét és annak hozzátartozóját. A gyanúsítottak és a 39 éves férfi hozzátartozója az elsődleges orvosi vélemény alapján könnyű sérülést szenvedtek, azonban a súlyosabb sérülés elmaradása kizárólag a véletlennek volt köszönhető.

A bejelentést követően a rendőrök a két férfit elfogták, a rendőrkapitányság épületébe előállították, és gyanúsítottként hallgatták ki őket.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld

Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését

Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni

2026. Június 03. 14:00, szerda | Belföld

Vezérigazgató: sikeres a Debrecenben gyártott BMW iX3

2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld

Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről

Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.

2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld

Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában

Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.