Hírek
2019. Augusztus 26. 14:00, hétfő |
Kék hírek
Forrás: katasztrofavedelem.hu
Katonai konvoj szenvedett balesetet az M7-es autópályán Fehérvárnál
A helyszínre mentőhelikopter is érkezett.
Hat jármű karambolozott egymással az M7-es autópályán hétfő dél környékén a 63-as kilométernél, a Balaton felé tartó irányban. Helyszíni információink szerint az esetnek több sérültje van, mentőhelikopter is érkezett a helyszínre.

Az esethez a székesfehérvári hivatásos tűzoltók vonultak és áramtalanítják a járműveket. Az érintett útszakaszt, a Balaton irányában teljes szélességében lezárták. A mentők is a helyszínen vannak.
Pápai Eszter, a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn, valamivel dél után az MTI-nek elmondta, a forgalmat a 7-es főútra terelik, Székesfehérváron keresztül lehet kerülni.
Augusztus 26-tól nemzeti és nemzetközi gyakorlatoknak ad otthont a Magyar Honvédség Központi Gyakorlótere, emiatt jelentős számú technikai eszközből álló katonai konvojok közlekedésére kell számítani az M7-esen és Fejér megye egyes főútjain.
A Magyar Honvédség kéri a lakosságot, hogy az említett útvonalakon a közlekedési szabályok betartásával és kellő óvatossággal közelítsék meg a menetoszlopokat, ezzel is segítve azok biztonságos és folyamatos haladását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 11:00, hétfő | Kék hírek
Agresszíven viselkedett egy csornai benzinkúton - Videó
Meghökkentő jelenet zajlott egy csornai benzinkúton.
2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt
Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
