Hírek
2011. Augusztus 07. 07:25, vasárnap |
Belföld
Forrás: HírTV
Készültek a forintgyengülésre az utazási irodák
Számítottak a jelenlegi euróárfolyamra az utazási irodák, így a múlt heti forintgyengülés nem ad okot áremelésre - tájékoztatott a szolgáltatók szövetségének szóvivője.
Molnár Judit ugyanakkor elmondta: ha erre mégis szükség lenne, és nyolc százalékkal megemelnék áraikat, az utasok elállhatnak a szerződéstől, akár indoklás nélkül is. A szóvivő szerint egyébként várhatóan a tavalyinál jobb szezont zárnak, bár a 2008 előtti évektől elmarad a külföldi nyaralások száma. A válság miatt idén is óvatosan terveztek az irodák: kevesebb kapacitást kötöttek le, ezért kevesebb az akciós, last minute út is. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld
OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés
Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai
