Városlista
2025. július 22, kedd - Magdolna

Hírek

2019. Május 13. 07:17, hétfő | Belföld
Forrás: mti/Fotó:MTI/Máthé Zoltán

Két hétre lezárják a Keleti pályaudvart

Két hétre lezárják a Keleti pályaudvart

Zárva tart hétfőtől jövő vasárnapig, május 26-ig a Keleti pályaudvar karbantartás miatt - tájékoztatta a MÁV Zrt. az MTI-t.

A lezárás idején a vonatok nem érintik a Keletit, minden járat induló- és végállomása más pályaudvarokra és állomásokra kerül át.

A lezárás érinti a többi közt a Budapest-Győr-Hegyeshalom, a Budapest-Pusztaszabolcs-Pécs, a Budapest-Hatvan-Miskolc-Sátoraljaújhely, a Budapest-Újszász-Szolnok-Békéscsaba-Lőkösháza, valamint a Budapest-Szolnok-Debrecen-Nyíregyháza-Záhony vonalat. Felhívták a figyelmet: a lezárással kapcsolatos információk elérhetők a www.mav.hu/keleti oldalon.

A Keleti pályaudvar teljes lezárásakor olyan előre tervezett karbantartási munkákat végeznek a vágányokon, a váltókon, a forgalmat irányító biztosítóberendezésen, a felsővezeték-hálózaton és a peronokon, amelyeket csak akkor lehet kivitelezni, ha szünetel a vonatforgalom - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 21. 07:57, hétfő | Belföld

AM: jelenleg is tart az aratás, figyeljünk az utakon!

Még tart az aratási időszak, ezért országszerte a nagy mezőgazdasági munkagépek megemelkedett forgalmára kell számítani az utakon, ez pedig fokozott figyelmet és türelmet igényel minden járművezetőtől

2025. Július 21. 07:56, hétfő | Belföld

Kövér László: Magyarország a józan ész politikájának képviselője

Magyarország a józan ész politikájának leghatározottabb képviselője napjaink Európájában

2025. Július 21. 07:54, hétfő | Belföld

A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható

A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható, zápor, zivatar a hétvégéhez közeledve egyre gyakrabban alakulhat ki

2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld

Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt

Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.