Városlista
2025. május 10, szombat - Ármin

Hírek

2011. Július 04. 14:25, hétfő | Belföld
Forrás: HírTV

Két hónap után már kikapcsolnak

Két hónap után már kikapcsolnak

Három helyett már csak két hónap haladékot kaphatnak múlt hét péntek óta azok, akik késnek a gáz- és villanyszámlák befizetésével – írja a Magyar Nemzet.


A szabályozás július 1-jén úgy változott, hogy a korábbi 90 nap helyett már 60 nap után kikapcsolhatják a szolgáltatók az ellátást a lakossági fogyasztóknál. Mindez azonban csak azokra vonatkozik, akik újonnan halmoznak fel tartozást – hívta fel a figyelmet megkeresésünkre Koncz László, a Főgáz vezérigazgatója. (da)

Címkék: undefined

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 10. 09:07, szombat | Belföld

Itt az újabb kihívás, Szlovákiában megjelent az afrikai sertéspestis

Agrárminisztérium: a Szlovákiában megjelent afrikai sertéspestis elleni védekezésre is figyelniük kell a hazai állattartóknak.

2025. Május 10. 09:04, szombat | Belföld

KSH: áprilisban 4,2 százalék volt az infláció

Áprilisban a fogyasztói árak átlagosan 4,2 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbiakat. Márciushoz viszonyítva átlagosan 0,2 százalékkal nőttek az árak - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2025. Május 10. 09:03, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország és Szlovákia együtt veszi fel a harcot az újabb brüsszeli javaslat ellen

Magyarország és Szlovákia együtt veszi fel a küzdelmet az orosz energiaimport betiltását célzó brüsszeli javaslat ellen, az ugyanis brutális áremelkedést okozna mindkét országban -

2025. Május 10. 09:00, szombat | Belföld

Orbán Balázs: stratégiai döntések időszaka jön Ukrajnával kapcsolatban

A következő egy év legfontosabb politikai kérdése, hogy Ukrajnával kapcsolatban ne kövessenek el az európaiak két \"butaságot\" - fogalmazott a miniszterelnök politikai igazgatója egy csopaki polgári esten pénteken.