Hírek
2015. December 11. 07:45, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Kettős gyilkosság Cegléden

Megöltek egy nőt és egy férfit Cegléden, a gyilkosság gyanúsítottját elfogták - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság (PMRFK) a honlapján csütörtök este.
A tájékoztatás szerint a holttesteket a mentőszolgálat munkatársai találták meg egy ceglédi ingatlanban csütörtökön, az elsődleges vizsgálatok szerint a nő és a férfi bűncselekmény következtében vesztette életét.
A PMRF nyomozói egy 21 éves fiatalembert gyanúsítanak a gyilkossággal, akit elfogtak, kihallgatása jelenleg is folyamatban van - írták a rendőrség honlapján.
Beluzsárné Belicza Andrea, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI érdeklődésére nem közölt részleteket sem az áldozatokkal, sem az emberölés körülményeivel kapcsolatban. Hozzátette: a rendőrség pénteken ad ismét tájékoztatást az ügyről.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.