Hírek
2021. Január 27. 11:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kibertámadás ért több kormányzati portált

Összehangolt kibertámadás-sorozat ért több magyar kormányzati portált az elmúlt napokban, fennakadást okozva egyes honlapok működésében - közölte a kormany.hu kedden.
Azt írták: a támadások többnyire külföldi IP-címekről érkeztek, első számú célpontjaik a kormányzati és közigazgatási ügyintézési portálok voltak.
A Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. szakemberei folyamatosan dolgoznak a támadások elhárításán és a szolgáltatások zavartalan működésének biztosításán.
Vizsgálják a támadások körülményeit és megteszik a szükséges jogi lépéseket is - hangsúlyozták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld
Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett
A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.
2025. Június 04. 07:03, szerda | Belföld
Kapu Tibor várhatóan június 10-én indul a Nemzetközi Űrállomásra
2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld
Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban
Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.