Városlista
2025. december 11, csütörtök - Árpád

Hírek

2017. Augusztus 07. 22:14, hétfő | Helyi
Forrás: okkfehervar.hu

Királyi Napok – ingyenesen látogathatók a múzeum kiállítóhelyei

Királyi Napok – ingyenesen látogathatók a múzeum kiállítóhelyei

Meghosszabbított nyitvatartást és kulturális élménycsomagot is kínálnak.

Ingyenesen látogathatók a Múzeum kiállítóhelyei a Székesfehérvári Királyi Napok ideje alatt, valamint az ünnepi időszakban több kiállítótér hosszított nyitvatartással várja az érdeklődőket. Az összművészeti rendezvénysorozathoz akciót is kapcsolt az intézmény, kombinált kedvezményes csomagot kínálnak a Musica Sacrára, valamint a Pompeji és az Aba-Novák-kiállításra.

A Szent István Király Múzeum az augusztusi ünnepi időszakban megajándékozza látogatóit: a Székesfehérvári Királyi Napok ideje alatt, augusztus 11-től augusztus 20-ig az összes székesfehérvári kiállítóhely, valamint a Gorsium Régészeti Park is ingyenesen látogatható (a kedvezmény a Pompeji-kiállításra a Látogatóközpontban nem vonatkozik).

A Székesfehérvári Királyi Napok idején hétfőtől vasárnapig több kiállítótér hosszított nyitvatartással várja az érdeklődőket: a Nemzeti Emlékhely és Gorsium 9 és 20 óra között, a Rendház, a Fekete Sas Patikamúzeum és a Csók István Képtár 10 és 20 óra között látogatható, a képtárba szombaton már 9 órától bemehetünk. A többi kiállítóhely a megszokott időben kínál programot.

A Múzeum kulturális élménycsomagot is kínál: kombinált jegyet vásárolhatunk, amellyel a Musica Sacra komolyzenei koncertjét, valamint a Pompeji és az Aba-Novák kiállításokat hallgathatjuk-tekinthetjük meg.

A belépőjegyet a Rendház épületében lehet megvásárolni 2 200.-, 2 800.- és 3 000.- forintért, a koncertjegy szektorától függően.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 11. 06:55, csütörtök | Életmód

Óránként akár 150 hullócsillagot is lehet látni a Geminidák meteorraj érkezésével szombat éjszaka

Óránként akár 150 hullócsillagot is meg lehet számolni az év várhatóan leglátványosabb hullócsillag-záporát produkáló Geminidák meteorraj érkezésével.

2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld

Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók

2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek

Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben

A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.