Városlista
2025. június 3, kedd - Klotild

Hírek

2022. Február 22. 16:01, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Kiskorút kényszerített arra, hogy pornográf felvételeket készítsen neki

Kiskorút kényszerített arra, hogy pornográf felvételeket készítsen neki

Kiskorú sérelmére elkövetett szexuális kényszerítés és pornográf felvétel megszerzésével elkövetett gyermekpornográfia miatt vádat emelt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség egy húszéves férfi ellen.

A Központi Nyomozó Főügyészség keddi közleménye szerint a vádlott egy internetes társkereső oldalon ismerkedett meg 2019 novemberében egy akkor 15 éves lánnyal, akit rávett arra, hogy kompromittáló tartalmú, őt minimális ruházatban mutató fényképeket küldjön neki.

Ezután a férfi a képek nyilvánosságra hozatalával, ismerősei közötti terjesztésével, valamint azzal fenyegette meg a lányt, hogy a fotókkal és az elérhetőségével "szexpartneroldalt" hoz létre, ha nem küld neki újabb, kifejezetten pornográf jellegű fotókat, videókat.

A bíróság elrendelte a vádlott bűnügyi felügyeletét és döntött a távoltartásáról is - közölték.

Az ügyészség a férfira végrehajtandó szabadságvesztés kiszabását, valamint a kiskorúakkal kapcsolatos foglalkozásoktól való végleges eltiltását indítványozta - ismertették.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld

Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban

Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.

2025. Június 03. 07:38, kedd | Belföld

Orbán Viktor: újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból

Most ért véget a Védelmi Tanács ülése, amit azért hívtunk össze, mert újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból.

2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld

Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait

Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.