Hírek
2017. Június 18. 15:29, vasárnap |
Helyi
Forrás: albakosar.hu
KIVETÍTŐN IS MEGTEKINTHETŐ A BAJNOKI DÖNTŐ

AZ ÖSSZES JEGY ELFOGYOTT
Felhívjuk Tisztelt Szurkolóink figyelmét, hogy a vasárnap délelőtti pénztárnyitást követően nem sokkal az összes jegy gazdára lelt.
- Köszönjük a megtisztelő érdeklődést, nagy öröm, hogy ennyien szeretnek bennünket és szurkolnak nekünk. Azonban a csarnokunk befogadó képessége véges, a jegyek elfogytak, több szurkolót nem tudunk beengedni a létesítménybe. Azonban szeretnénk, hogy senki ne maradjon le a közös élményről, ezért azokat is várjuk a csarnokhoz, akik nem rendelkeznek jeggyel. Az Alba Regia Sportcsarnok főbejáratánál elhelyezett, hatalmas kivetítőn megtekinthető a mérkőzés.
Jöjjön el mindenki, szurkoljon a csapatnak! Miután az átlagosnál nagyobb lesz a hangzavar a Gáz utcában, ezért a környékbeli házakban lakók megértését kérjük! - közölte Balássi Imre, az Alba Regia SC elnöke.
AZ UTOLSÓRA ÖSSZESZEDJÜK MAGUNKAT
Szerettük volna pénteken lezárni az aranycsatát, de a hazaiak jobbak voltak az Aréna Savariában. A sárga-feketék végig vezetve nyertek, 82-69-re győztek, ezzel kicsikarták, hogy a hétvégén ismét pályára lépjenek az Alba Regia Sportcsarnokban. Centerünk, Keller Ákos szerint a mindent eldöntő ütközet során jobb játékra lesz szükség a diadalhoz.
- Szombathelyen rosszul kezdtünk, a vendéglátók elléptek tíz ponttal az első negyed végére, a folytatásban is csak futottunk az eredmény után. A második félidő elején volt egy jobb időszakunk, feljöttünk öt pontra, de a közelebb nem sikerült.
Sok volt az üresjáratunk, fontos labdákat adtunk el, ráadásul sok támadó lepattanót engedélyeztünk a vasiaknak. Továbbá üres hármasokat is dobhattak, ezeket jó százalékkal értékesítették. Mindenképpen szeretnénk megszerezni az aranyérmet, az egész szezonban erre készülünk. Tudjuk, ehhez jobb játékra lesz szükségünk, mint amit pénteken este produkáltunk. Vasárnap estére összeszedjük magunkat - közölte válogatott centerünk.
A bajnoki döntő utolsó meccse 21 órakor kezdődik a Gáz utcában.
Hajrá Alba! Hajrá Fehérvár!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Életmód
Pünkösd - A szentlélek eljövetelét ünneplik vasárnap a keresztények
A Szentlélek eljövetelét ünneplik vasárnap a keresztények. A húsvét után ötven nappal tartott pünkösd - a húsvét és a karácsony mellett - a harmadik legnagyobb keresztény ünnep, neve a görög pentékoszté (ötven) szóból ered.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.