Hírek
2018. Március 12. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kórházban vesztette életét a lakástűz sérültje

Az áldozatot Budapesten a Nagy Lajos király úti ingatlanból korábban eszméletlen állapotban hoztak ki – közölte a katasztrófavédelem a honlapján vasárnapra virradó éjszaka.
A tájékoztatás szerint a társasház harmadik emeletén csaptak fel a lángok, egy helyiségben mintegy két négyzetméteren égett egy ágy. A tüzet elfojtották, az ingatlanból eszméletlen állapotban kimentett ember életét azonban nem tudták megmenteni a mentősök.
Az épület negyedik emeltéről a tűzoltók mentőálarc segítségével kísértek le két embert, ők nem sérültek meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak
A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget