Városlista
2025. október 21, kedd - Orsolya

Hírek

2022. Június 17. 14:10, péntek | Kék hírek
Forrás: szekesfehervar.hu

Lefejelt egy járókelőt a Budai úton - keresi a rendőrség

Lefejelt egy járókelőt a Budai úton - keresi a rendőrség

A székesfehérvári rendőrök a lakosság segítségét kérik, a képen látható férfit garázdaság miatt keresik.

A nyomozók eddigi adatai szerint a férfi lefejelt egy járókelőt. Az elkövetőről kamerafelvétel készült.

A Székesfehérvári Rendőrkapitányság 07010/1116/2022. bűnügyi számon garázdaság vétségének gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen személlyel szemben.

A nyomozás adatai szerint az elkövető 2022. május 12-én 17 órakor Székesfehérváron, a Budai út 12. szám előtti járdán - előzetes szóváltást követően - lefejelt egy kutyát sétáltató járókelőt.

A feltételezett elkövetőről kamerafelvétel készült, amely alapján a férfi hozzávetőleg 40 év körüli, 180 centiméter magas, átlagos testalkatú, rövid hajú. A bűncselekmény elkövetésekor világoskék kerékpáros öltözéket és hátizsákot viselt.

A Székesfehérvári Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható személyt felismeri, személyazonossága, tartózkodási helye vonatkozásában, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a Székesfehérvári Rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22/541-600-as telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a 06-80/555-111-es Telefontanú zöldszámán, vagy a 112-es, díjmentes segélyhívó számon.

szekesfehervar.hu

Címkék: garázdaság

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek

Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit

Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek

NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében

Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek

Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst

Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.