Hírek
2020. Január 11. 05:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Letartóztatták a nagyanyja megölésével és elásásával gyanúsított férfit
Letartóztatta a bíróság a nagyanyja megölésével és elásásával gyanúsított bajai férfit - közölte a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség pénteken az MTI-vel.
Azt írták, a megalapozott gyanú szerint a 25 éves férfi szerdán a bajai családi házában bántalmazta, többször ököllel arcon ütötte a 79 éves nagyanyját, aki emiatt elhunyt. Ezután a férfi a sértett holttestét a ház pincéjébe vonszolta és ott elásta.
A rendőrség a férfit - aki kihallgatásán beismerte a tettét - már másnap őrizetbe vette, a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség halált okozó test sértés miatt kérte letartóztatását. Az ügyészi indítvány szerint tartani kell a büntetett előéletű gyanúsított szökésétől, elrejtőzésétől, a bűnismétléstől, valamint attól, hogy tanúk befolyásolásával, megfélemlítésével, valamint tárgyi bizonyítási eszközök megsemmisítésével vagy elrejtésével megnehezítené a bizonyítást.
Közölték: a nyomozási bíró végzését az ügyész és a gyanúsított tudomásul vette.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint csütörtökön tett bejelentést egy nő a rendőrségre arról, hogy édesanyja eltűnt. Az esetben felmerült a bűncselekmény gyanúja, és a rendőrök rövid időn belül megtalálták a nő holttestét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!
Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.
2026. Április 19. 09:00, vasárnap | Belföld
Hétfőn tartja első ülését a Tisza-frakció
2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld
Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel
Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.
