Hírek
2018. December 03. 13:11, hétfő |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Lopni próbált egy fehérvári áruházból, de megcsípték

Székesfehérváron, a Balatoni úton lévő áruházhoz kértek rendőri segítséget vasárnap 11 óra körüli időben,
mivel tetten értek egy személyt, aki különböző tárgyakat próbált eltulajdonítani.
A helyszínre érkező járőrök igazoltatták a 20 éves férfit, akinek kabátjából több édesség került elő. Az egyenruhások a férfit elfogták, a Székesfehérvári Rendőrkapitányságra előállították. Az ügy kapcsán tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt indult eljárás az illetékes rendőrkapitányságon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.